Загальна інформація

З самого початку діяльності фонду, волонтерська робота була важливою частиною концепції нашої організації. Добровільна праця не особливо популярна в країнах колишнього Радянського Союзу. Вона не має таких традицій, як в Західних і Північно-Європейських країнах.

Надаючи гостинність добровольцям і студентам з Німеччини, Австрії, Молдови, Італії, Швейцарії та ряду інших країн, наша організація намагається піднімати популярність волонтерства серед української молоді. Молоді добровольці, що працюють у фонді, часто служили і служать відмінним прикладом для інших. Багато відвідувачів наших денних центрів, вирішили після школи також присвятити один рік, волонтерській службі в дитячих центрах або за кордоном за програмою EVS або FSJ.

Приблизно 50% роботи „Живий Надії» виконують молоді українські волонтери. Але вони не тільки служать в нашому фонді – деякі з них також знаходять інші місця, де їх допомога необхідна. Це може бути, як в їх школах, так і в релігійних громадах, по сусідству, в районі або в інших проектах, навіть за кордоном.