Що говорять діти

Дмитро (13):

«8 років тому Славік та Ніколь мене взяли у дитячий центр Мені тоді було 6 років. Я курив. Коли я відвідав центр, я змінився в кращу сторону. Якби не центр, мабудь я сьогодні був би, десь то в люку або в клубі. Мені денний центр дуже подобається, тому що, через це в мене гарне майбутнє.»

Валя (11):

«Мені подобається в фонді. Якби я не ходила до фонду, то у моеї родини не було б квартири. Я дуже рада, що я ходжу в дитячий центр. Мені подобається, що у нас проходять біблійні уроки. Моїй родині дуже багато допомагають.»

Влад (18):

«Я 8 років ходжу в денний центр. За ці 8 років багато змінилося в моєму житті. Тут добре можна провести час та знайти нових друзів.»

Віка (10):

«Коли я поступила до фонду, мені дуже сподобалося. Якби не фонд я б з братом була в інтернаті. Раніше я готова була бігти з дому і закинути школу. У фонді я познайомилася з Ніколь, Славіком, т. Вікою. Ці люди мені допомогли вибрати правильний шлях у житті. Часто вони нам купують додому продукти, щоб у нас було, що їсти. За це велике спасибі!»

Крістина (15):

«Фонд Жива Надія змінив все моє життя. Мені тут дуже подобається, я можу робити уроки, спілкуватися з дітьми. В центрі дуже дружна обстановка, завжди є підтримка моральна і фізична. Ще в фонді дуже хороші вихователі, які завжди підтримають і ніколи не дорікають. Там я розслабляюсь, тому що не можу розслабитися дома.»

Коля (9):

«Завдяки цьому фонду я ходжу до школи і роблю уроки. І у мене з’явилися друзі.»